Lokalita

Developerský projekt Tulipa Třebešín se nachází v bezprostřední blízkosti Malešického parku a parku Třebešín. Třebešínský park je velmi vyhledávané místo k trávení volného času všech věkových kategorií. Nové byty se nachází ve velmi dobré dopravní dostupnosti. Nabízí tak svým budoucím obyvatelům bydlení, které spojuje funkčnost a zároveň pohodlí a místo k relaxování.

Ve vzdálenosti do 5 min automobilem, se nachází Olšanská poliklinika a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poskytující širokospektrální péči a nákupní galerie Atrium Flora. V běžné docházkové vzdálenosti se nachází veškerá vybavenost, která je v dnešní době žádaná. Například Sportovní areál VŠE společně s relaxačním a regeneračním centrem a další služby jako je Česká pošta či soukromá jazyková školka. Do 10 min automobilem se lze přemístit do centra Prahy, na Václavské náměstí, do nákupní galerie Harfa a O2 Arény. Nejbližší stanice metra Želivského je vzdálená 15 min běžnou chůzí. Tento projekt vytváří dokonalé podmínky pro rodinné bydlení na Praze 3.

 

Prodejní centrum projektu Tulipa Třebešín se nachází přímo u autobusové zastávky MHD Třebešín. V tomto centru se nachází jedinečný 3D animační model, díky kterému mohou zájemci nahlédnout do realizace a finální podoby interiéru. Neváhejte a přijďte se podívat, naši specialisté Vám ochotně pomohou vybrat Váš nový domov.

 

landing_page_1_15 (Medium) 1_tulipa-treebsin-ii_nove-byty-praha-3_lexxus

 

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.