O projektu

 

Developerský projekt Tulipa Třebešín se nachází u městské části Prahy 3 – Žižkov.  Strategické umístění v klidné části a zároveň veškeré občanské vybavenosti v blízkosti 5 až 10 minut přidává na atraktivitě tohoto projektu. Centrum města je navíc dostupné během několika minut MHD (10 min autobusem stanice Florenc) i vozem.  Všechny nové byty k prodeji disponují terasou nebo balkónem a od vyššího poschodí poskytují unikátní výhled na Prahu. Projekt Tulipa Třebešín nabízí nové byty 3+kk a 4+kk nejen pro rodinné bydlení nové byty 1+kk a 2+kk pro jednotlivce.

Jednotlivé bytové domy jsou od sebe vzdálené celých 30 m, což zaručuje dostatek soukromí pro budoucí rezidenty. K bytům je možné zakoupení sklepů či parkovacího stání.

Nevybrali jste si nový byt na Žižkově? Nepřehlédněte projekt Tulipa Třebešín, který se nachází v těsné blízkosti Žižkova, zároveň však v klidné a vyhledávané lokalitě.

Třída energetické náročnosti budovy: B

 

TULIPA TŘEBEŠÍN I. etapa – projekt byl dokončen na jaře 2017 a je vyprodán.

 

TULIPA TŘEBEŠÍN II. etapa – dokončení nových bytů na Praze 3 je plánováno na léto 2018. Nové byty ve II. etapě jsou již doprodány.

1_tulipa-treebsin-ii_nove-byty-praha-3_lexxus 

 

TULIPA TŘEBEŠÍN III. etapa nabízí nové byty 1+kk až 4+kk. Předpokládané dokončení projektu je na podzim 2019.

 

Kontaktujte nás

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.